З Києва в Одесу за 499 грн від SkyUp

З  березня 2018 року в Україні почне здійснювати перші рейси національний авіаперевізник – SkyUp. Про це заявив Міністр інфраструктури Володим Омелян сьогодні на прес-конференції в Києві.

У планах – виконання міжнародних чартерних перевезень, а також відкриття регулярних українських та міжнародних напрямків.

«Поява SkyUp відкриє нові можливості для подорожей українців, надавши їм широку географію польотної мережі та доступні ціни на регулярні перевезення.» – зазначив засновник проекту SkyUp Юрій Альба.

«Ми йшли до створення авіаліній не один рік. Звісно соціально-економічна ситуація в країні значно відтермінувала старт цього проекту. Але зараз ми бачимо стрімке зростання попиту на послуги авіаперевізників.» – зазначає генеральний директор SkyUp Евгеній Хайнацький.

Додатково:

Чартерні перевезення в 2018 році будуть здійснюватися з Києва, Харкова, Львова та Одеси за 16 напрямками – Анталія, Бодрум, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургада, Тіват, Барселона, Пальма-де-Майорка, Тенеріфе, Аліканте, Тірана, Ріміні, Бургас, Варна, Ларнака, Дубай.

Внутрішні українські регулярні рейси запустять наприкінці травня – на початку червня. На першому етапі рейси заплановано за двома напрямками: Київ – Одеса, Харків – Одеса.

Міжнародні регулярні рейси в 2018 році плануються за такими напрямками – Київ – Барселона, Київ – Дубай, Київ – Ларнака.

З 2019 року мережа маршрутів буде розширюватися разом зі зростанням парку літаків авіакомпанії SkуUp.

Вартість усіх регулярних перевезень буде формуватися за лоукост-моделлю без багажу та обраних додаткових послуг. Вартість буде залежати від напрямку обраної подорожі та від часу придбання квитків. Наприклад, квиток «Київ-Одеса» коштуватиме від 499 гривень в один бік. 

Лише за 2018 рік авіакомпанія планує надати послуги близько 650 000 українців.

Наразі флот авіакомпанії складається з середньомагістральних суден типу Боїнг 737-800 NG (Neхt Generation) ємністю Y189 місць, 2001 та 2002 року випуску.

Цей тип літаків є найбільш затребуваним серед лоукост-перевізників у всьому світі. Вже в 2018 році флот буде збільшено до 4-х літаків. У 2019 ріці планується збільшення бортів до 6, в 2020 – 8, 2021 рік – 10, 2022 рік – 12 літаків.

Джерело: Міністерство Інфраструктури України

a!