Київ – безпечніший ніж Лондон?

kuiv_ukrtvir.info_-580x386Консорціум «Київ туристичний» започаткував глобальну кампанію Safe & Nice, покликану поліпшити імідж України та українських міст як безпечних і привабливих туристичних напрямків для іноземців. Перш за все, це соціальний проект, який, як сподіваються його ініціатори, принесе користь не лише туристичній спільноті України, але й іміджу нашої Батьківщини загалом.

Здебільшого Україна та українські міста згадуються в іноземній пресі в негативному контексті та у прив’язці до війни на сході країни. У закордонних ЗМІ підвищився інтерес до кримінальних випадків на території України, які «пояснюються» поширенням терористичних і сепаратистських настроїв зі сходу країни на решту території. Також варто зауважити, що на сьогодні Україна не має сильного та впливового голосу у світовому інформаційному просторі, який спростовував би пропаганду російських ЗМІ.

Graphic smallЗважаючи на це, західне суспільство робить висновки, що українські міста та столиця знаходяться у стані постійних політичних хвилювань із нестабільним майбутнім. Рівень злочинності аномально зростає, терористичні акти здійснюються по всій території країни, почастішали випадки злочинів, що мають політичне підґрунтя, вся територія України уражена воєнним конфліктом. Тож подорожувати до України та Україною небезпечно, а вести бізнес тут невиправдано ризиковано.

«За таких умов ми започатковуємо іміджеву кампанію для поширення правдивої інформації про стан безпеки в країні та спростування «міфів» про Україну, які мають на меті залякувати потенційних туристів та інвесторів, ― розповідають у Консорціумі «Київ туристичний». ― Ми плануємо поширювати достовірну інформацію, яка буде постійно оновлюватися».

Важливо звернути увагу іноземців на те, що військовий конфлікт в Україні розгорнувся на відстані в 700 кілометрів від Києва і ще далі ― від Львова. Натомість Єрусалим, наприклад, знаходиться лише за 80 кілометрів від неспокійного сектора Гази. Злочини, які скоюються у великих і маленьких містах країни, жодним чином не пов’язані з поширенням тероризму чи сепаратизму. Більше того, порівнюючи враження туристів від, наприклад, Лондона та Києва, згідно з даними сайту www.numbeo.com, який надає актуальну інформацію про рівень якості життя в тій чи іншій країні, можна сказати, що в Києві іноземці почуваються більш безпечно, ніж у Лондоні.

Що стосується фінансового аспекту, то Україна ― приємна для подорожей країна. Із січня 2014 року національна валюта гривня (UAH) почала падати, втративши понад 2/3 своєї вартості. Однак, незважаючи на те, що ціни у гривнях зросли, проживання та відпочинок в Україні залишаються, як і раніше, привабливими для гаманців іноземних туристів, що в подальшому позитивно вплине на розвиток туристичної галузі.

Кампанія Safe & Nice має на меті показати, що більша частина України та українських міст є безпечними та цікавими. Прогнозовані результати кампанії позитивно вплинуть не лише на туристичний сектор, але й на економіку країни в цілому. Кожний туристичний напрямок України може долучитися до кампанії, змінивши лише частину назви (наприклад, Kherson Safe & Nice). Кожна приватна компанія чи суспільна організація також можуть приєднатися до кампанії та залучити своїх іноземних партнерів.графика, если нужно

На туристичному порталі міста Києва www.kyivcity.travel можна знайти всю необхідну інформацію про кампанію, яка почалася з Києва, подаючи приклад іншим містам України. Консорціум «Київ туристичний» готовий надати у вільне користування вже розроблену концепцію та матеріали Safe & Nice. Важливою стане підтримка іноземних представництв, адже вони є тією ланкою, яка з’єднує нашу країну зі світом, і саме до них та їхніх офіційних веб-ресурсів звертаються іноземці, коли бажають отримати достовірну інформацію про нашу країну.

Консорціум «Київ туристичний»

a!