Компанія Canon презентувала новинки ‒ EOS-1DX Mark II та EOS 80D

27 квітня на набережній Київського моря компанія Canon провела презентацію довгоочікуваних камер для професійних фотографів ‒ EOS-1DX Mark II та EOS 80D, які надійдуть у продаж на ринок України вже у травні.

Canon_event (9)Моделі були представлені Ференцом Тороком, технічним фахівцем компанії Canon Europe, та Тимофієм Тишковим, керівником відділу сервісу Canon Україна, які розповіли про можливості нових камер для професіоналів та просунутих користувачів. Також на презентації був присутній відомий спортивний фотограф ‒ Денис Сергієнко. Денис став одним із перших, хто зміг оцінити виняткові особливості EOS-1DX Mark II. Ще до початку заходу він протестував камеру та поділився своїми спостереженнями з гостями:

«Спортивна фотографія окремий жанр мистецтва. Тут динаміка та емоції змінюються Canon_event (11) (1)щомиті. Камера EOS-1DX Mark II найшвидша камера на сьогоднішній день, з абсолютно новою системою фокусування. Це дозволяє точно зловити та передати атмосферу гонки швидкість, драйв та яскравість зображення».

EOS-1DX Mark II ‒ це зйомка 14 кадрів в секунду з повним відстеженням автоматичного фокусування та автоматичної експозиції, а також 16 кадрів в секунду в режимі Live View. Камера призначена для зйомки яскравих та динамічних знімків на високих швидкостях і оснащена кращими технологіями: 20,2-мегапіксельним CMOS-датчиком, автофокусуванням
Al Servo AF III +, роздільною здатністю 4K при швидкості зйомки 60p.

EOS 80D ж призначена для креативної зйомки і оснащена

24,2-мегапіксельним CMOS-датчиком, 45-точковим автофокусуванням та швидкістю зйомки до 7 кадрів в секунду. EOS80D дозволяє робити знімки в різних умовах освітлення, завдяки чому камера ‒ чудовий компаньйон для зйомки вечірніх заходів.

Canon_event (21)В ході презентації гостей також чекало захоплююче мотошоу від призера України в стантрайдінг, Дена Міхно. Результати роботи EOS-1DX Mark II транслювалися на екранах моніторів. Даний формат дозволив продемонструвати можливості камери Canon робити чудові кадри при динамічній зйомці. Сюрпризом вечора став заїзд наймолодшого мотоцикліста ‒ Тимура Кулєшова, який, незважаючи на свій юний вік (3 роки), є почесним
рекордсменом Національного реєстру рекордів України.

«Кожен момент нашого життя є безцінним. Розвиток передових технологій в області Denys_Sergienko_EOS_1Dx_MII (6)формування та обробки зображень допомагає доторкнутися до вічності і закарбувати її в найдрібніших деталях, ‒ зазначив Ференц Торок.
Ми прагнемо надати користувачам тільки кращі продукти зручні в керуванні, розумні, ті, що дозволяють передати кожну мить, кожну секунду. Саме тому нові фотоапарати EOS 80D і EOS-1D X Mark II ідеальне рішення для професійних фотографів та активних людей, які цінують якість».

Камери надійдуть у продаж вже у травні: EOS80D ‒ на початку травня за рекомендованою роздрібною ціною 38 000 грн, EOS-1DX Mark II ‒ в кінці місяця, орієнтовна вартість камери ‒190 000 грн.

Інформація про Canon Europe

Canon Europe є дочірньою компанією корпорації Canon Inc. (Японія), світового лідера в галузі створення інноваційних технологій створення та обробки зображень.

Клієнти компанії успішно користуються продуктами для індивідуальних споживачів та для професіонального застосування, включаючи провідне фотообладнання, принтери, сканери та біноклі, а також модельний ряд цифрових компактних і дзеркальних фотокамер.

 

 

a!