Новий рейс Київ-Люблін

На карті польотів з’явився новий рейс з Києва до міста Люблін, що на близькому кордоні Польщі з Україною. 25 серпня літак авіакомпанії Wizz Air здійснив перший політ з аеропорту «Київ» (Жуляни) до Любліну.

На борту пасажирів супроводжують україномовні стюардеси. Рейси виконуються по понеділкам там п’ятницям.

Аеропорт Люблін був відкритий у 2012 році. За словами Губерта Пиліньского, представника аеропорту, летовище знаходиться на відстані 15 км від центру. Шаттл-бас курсує між аеропортом і центром міста – відправляється у місто після кожного прибуття, та до аеропорту – за 1 годину 40 хвилин до відправлення. Час у дорозі складає всього 15 хвилин. Вартість проїзду в одну сторону – 10 злотих, або 2,5 євро.

Люблін вважається мультикультурним містом. Спадщина ЮНЕСКО – Люблінська Фортеця – візитівка міста. Центр міста історичний та насичений різними пам’ятками: тут зустрічається візантійська архітектура, стиль ренесанс та класицизм. Старе місто Любліна з ресторанами, барами та арт-кафе разом з середньовічною архітектурою створює романтичну атмосферу. З Любліна крім, Wizz Air оперують авіакомпанії LOT, Ryanair, EasyJet. Подорожуючи з Києва через Люблін можна дістатися до Тель-Авіву або Мілану (з 29 жовтня). Розклад рейсів доступний на сайті аеропорту http://www.airport.lublin.pl/en/dla-podroznych/rozklad-lotow.html?dest=&o=2

Поки що квитки з Києва до Любліну можна купити за низькими тарифами https://wizzair.com/#/

Сайт туристичної інформації міста http://lublintravel.pl/index.php?lang=ru

Сайт туристичної інформації Польщі https://www.polscha.travel

a!