Новітні технології у навчанні

У Києві 25 жовтня 2019 року компанія Lenovo стала технічним партнером інноваційного навчального простору «Освіторія Хаб», який 24 жовтня відкрив свої двері для всіх спраглих до знань.

На тисячі квадратних метрах новаторства та натхнення з коворкінгом, лекторієм і бібліотекою буде розвиватись Нова українська школа, де батьки та вчителі зможуть дискутувати щодо нагальних питань у навчанні. Компанія Lenovo обладнала освітній простір ноутбуками та планшетами для проведення інноваційних майстер-класів. Адже сучасні технології та методики — саме те, що піднімає навчання на новий рівень.

«Нова українська школа — одна з найкрутіших і найправильніших реформ, які розпочинались. Мені видається, що завдання нашого уряду зробити максимум, аби підхопити естафету у цьому довгому марафоні. Нам варто докласти зусиль, аби ті зміни, що розпочалися — продовжились. Новий освітній простір — один із елементів Нової української школи. Отже, «Освіторія Хаб» стане саме таким простором, місцем натхнення для людей, які в центрі змін — вчителів, батьків, учнів, громадських діячів та підприємців», — коментує Ганна Новосад, очільниця Міністерства освіти і науки України.

Багатофункціональні пристрої

Компанія Lenovo долучилася до створення освітнього простору та обладнала його сучасними пристроями. Вони допоможуть вчителям знайти натхнення та нові інструменти для цікавих уроків. Надійні та захищені ноутбуки ThinkPad E595 задовольнять навчальні потреби сучасних викладачів. Адже вони обладнані всім необхідним для підготовки креативних освітніх матеріалів. Завдяки високій продуктивності пристрою вчителі зможуть із легкістю виконувати одночасно кілька завдань. Корпус ноутбука виготовлений із алюмінію та пластику. Із пристроєм можна працювати у зручних місцях і не хвилюватися про подряпини чи пролиття рідин — він дуже витривалий.

Планшети 2-в-1 Lenovo ideapad D330 забезпечать мобільність та автономність під час роботи. Вони мають компактні розміри та працюють до 13 годин на одному заряді. Цього точно вистачить на підготовку до уроків та викладання. У форм-факторі ноутбука зручно працювати з офісними програмами. А відключивши клавіатуру, можна насолодитися переглядом навчальних майстер-класів, відеоблогів і фільмів на яскравому екрані.

«Досі думаєте, що школа — це важко та нудно? Можливо, колись так і було, але завдяки новітнім технологіям навчання стає захопливим та яскравим! Ми дуже раді бути частиною великого освітнього проєкту та обладнати простір хабу електронними помічниками, які надихатимуть на нові звершення. На ноутбуках ThinkPad E595 викладачі зможуть готувати нестандартні матеріали до уроків і створювати відео. Планшети 2-в-1 ideapad D330 допоможуть як у роботі з текстами та таблицями, так і під час перегляду професійних блогів чи майстер-класів. Відтепер у Києві з’явилося чудове місце, аби створювати все необхідне, щоб навчання було в радість», — коментує Микола Антонюк, керівник напрямку персональних комп’ютерів Lenovo в Україні.

Інноваційний простір для навчання

Він працюватиме цілодобово. Тут збиратимуться агенти змін, які активно розвивають освіту в Україні. Серед них: благодійні та громадські організації. Вони допомагають дітям із усіх куточків країни отримувати якісні та необхідні знання. Невід’ємною частиною «Освіторія Хаб» також будуть батьки й вчителі. Вони прагнуть навчати дітей завдяки сучасним технологіям і розвивати важливі для майбутнього навички. А саме — креативність, гнучкість, комунікабельність та здатність критично мислити. На території хабу розташувався мальовничий сквер, сучасна бібліотека, лекторій, коворкінг, дитяча кімната, затишна кав’ярня. А також тренінговий центр для вчителів із лекціями від найкращих світових спікерів.

««Освіторія Хаб» — перший в Європі надсучасний креативний простір для освітян. Це таке місце сили, куди можуть завітати і вчителі, і батьки. Я переконана, що інвестиція в освіту — стратегічна та прибуткова як для кожного з нас, так і для країни в цілому. Створюючи в Україні приклади якісної освіти, ми з командою Освіторії формуємо систему на довгі роки, самі стаємо агентами змін та запрошуємо всіх освітян», — коментує Зоя Литвин, очільниця громадської спілки «Освіторія».

Читати також: Масштабна діджиталізація міст

a!