Пакуємо валізи: чого не варто брати у подорож?

Пакуючи валізи у подорож, частоми не можемо вирішити, яку футболку взяти, і кладемо обидві. Внаслідокдоводитьсябрати з собою купу непотрібних речей, нарікаючи на власну«передбачливість». За складеним спискомми сумлінно зібрали речі першої необхідності, котрі у кінцевому результаті стали зайвими у подорожі.Valiza2

12 Шампунь і засоби гігієни під час пакування валізи можуть здаватися невеликими, однак вони мають більшувагу, ніж їхня вартість. Крім того, якщо у вас немає особливих вимогщодо питань гігієни, то після кількох ночей у готелях ви отримаєте запаси шампуню на півроку вперед.

11.Одяг на усі випадки. Подорож ― це не модний показ. Ніхто не буде оцінювати ваш модний look, тому тягнути весь гардероб марно. Покласти у валізу щось із повсякденного одягу будецілком достатньо. Усе інше можна купити на місці.

10 Девайси. Ноутбук, планшет, відеокамера ― це все вам може замінити один смартфон, особливо під час подорожі. Дуже легко піддатися спокусі та взяти свої «іграшки» з собою, але чи не їдете ви у відпустку, аби «втекти» від них?!

Путівники. Інтернет майже завжди під рукою. До того ж працівники готелю або перехожіможуть допомогти.

8 Велика аптечка. Не варто влаштовувати госпіталь на колесах. Вам потрібно просто взяти базовий набір із засобами першої допомоги, антисептиками, анальгетиками, бинтами.

7 Одяг для тренувань займає чимало місця у вашій валізі. Огляд визначних місць цілком може замінити вам улюблене тренування. Головне ― все робити правильно!

Сонцезахисний крем продають не лише у вашому рідному місті!

5 Рушник хоч і важить небагато, але займає чимало місця. У готелі вас обов’язково забезпечать рушниками.

4 Цінні речі варто залишити вдома, якщо не хочете зіпсувати відпустку, загубивши їх!

3 Не більше однієї книги. Якщо не можете без читання ― декілька книжок замінить e-book.

2 Подушка. Навіть невелика подушка для подорожі займає багато місця (якщо тільки вона не надувна). Ви завжди можете попросити її у стюардеси, а скручений у валик піджак або куртка― чудова альтернатива.

1 «Про всяк випадок».Якщо ви тільки не вирушаєтедо пустелі або безлюдного острову, будьте певні: будь-яку потрібну вам річ можна знайти і придбати у місці вашого відпочинку.

a!