Прямий рейс Київ-Таллінн від Nordica

26 квітня перший літак естонської авіакомпанії Nordica здійснив рейс з Таллінна до Києва

За розкладом рейси з Таллінна виконуються щовівторка, щочетверга і в неділю, з Києва – щопонеділка, щосереди і щоп’ятниці.

Менеджер з маркетингу та зв’язків з громадськістю компанії Nordica Тоомаса Уйбо, вважає, що Україна є важливим ринком для естонської національної авіакомпанії. Європейський Союз – найбільший торгівельний партнер України.

«Ми очікуємо значного збільшення кількості пасажирів не лише серед тих, хто літає з однієї столиці до іншої, але й транзитерів. Запускаючи новий маршрут, Nordica забезпечує українцям низку швидких стикувальних рейсів через Таллінн до Скандинавії, Центральної Європи та Росії», – додав Тоомас Уйбо.

Цього літнього сезону з Талліннського аеропорту можна літати до 41 пункту призначення, з яких – 21 обслуговує авіакомпанія. Nordica є базовим перевізником талліннського аеропорту.

На сьогодні авіалінії пропонують тарифи з Таллінну до Києва за ціною від 79,90 Евро в один бік

 

 

 

Nordica є стратегічним партнером польської авіакомпанії LOT з 2017 року, і має спільну комерційну платформу з продажу квитків і спільні коди ліній. Національна авіакомпанія Nordica, або Nordic Aviation Group AS була заснована восени 2015 року с метою забезпечити внутрішні авіасполучення Естонії. На сьогодні авіакомпанія LOT має 49% акцій компанії Nordic.

Безкоштовна подорож щомісяця!

Естонія відома своїми культурними традиціями, природою та spa-відпочинком, активними видами спорту та дивною мовою. Країна також має вихід до Балтійського моря. Естонія – гостинна країна, то пропонує виграти подорож на двох! Якщо у вас є схильність до вивчення мов, беріть участь в інтерактивній грі по вимові естонських фраз https://game.estonia.ee/. Опублікуйте свої результати за допомогою тегів #estonia100#visitestonia та #flynordica і чекайте на розіграш щомісяця! Детальніше на сайті: https://www.visitestonia.com/en/why-estonia/your-quick-guide-to-the-estonian-language

 

Читайте ще:

airBaltic святкує 20 річницю діяльності в Києві

З 1 липня рейс Запоріжжя-Варшава

a!