Розвиваємо міста майбутнього разом

2-3 листопада 2019 року в сучасному просторі InnoHub відбудеться найкорисніша практично-освітня подія для тих, хто прагне розвивати міста майбутнього — Синхро Простір: smart cities in Ukraine.

Цього разу організатори об’єднують ще більше архітекторів, дизайнерів, ІТ-спеціалістів, інженерів, урбаністів, екологів і всіх тих, хто прагне покращити середовище міста.

Програма заходу передбачає 3 основних блоки: лекторій, дискусійна панель, урбан-Хакатон, а також незабутню атмосферу та якісний нетворкінг. Серед спікерів лекторію та менторів: Максим Бахматов, Євгеній Кудрявченко, Аліса Баньковська, Даніл Тонкопій, Олексій Мась, Костянтин Колесніков, Светіслав Грбіч, Дмитро Чута, Дмитро Литвинов, Вікторія Подгорна, Олексій Горащенко, Олександр Кучерявий, Катерина Коваленко. Сучасні новатори поділяться власним досвідом, ідеями та стануть менторами для команд на урбан-Хакатоні. На дискусійній панелі експерти та представники мерій міст обговорять найбільш резонансні питання у сфері розвитку міст.

За 36 годин гості заходу дізнаються останні новини в сфері інноваційного містобудування. А також візьмуть участь у майстер-класі на тему: “Міста у 2030” від відомого футуролога Валерія Пекаря. Крім того, учасники урбан-Хакатону за 24-години випробують власні навики й отримають новий досвід. Крім того, тут можна знайти партнерів, замовників та однодумців.

Журі, до складу якого увійдуть експерти у сфері сучасного містобудування та представники мерій міст, оберуть найкращі проєкти. Переможці урбан-Хакатону отримають можливість реалізувати проєкти. Усе за підтримки мерій міст й інкубаційної програми Startup in Residence від партнера заходу TechUkrainе

Детальну інформацію про подію можна переглянути на сайті http://synchro-prostir.com.

Читати також: Урбаністика і аеропорт

a!