Східний перевізник AirAstana цікавиться Україною

Казахстанська авіакомпанія «Ейр Астана» все більше цікавиться Україною

Минулого року  пасажирили авіаліній скористалися послугами компаніями на 19% більше, ніж у 2017. Всього понад 113 тис. пасажирів перелетіли між країнами. Майже половина з них – транзитні пасажири. Транзитний потік з України через Казахстан виріс на 21%. Найбільш популярними напрямками стали Індія, Узбекистан, Таїланд, Китай і Південна Корея.

Віце-президент з маркетингу та продажу Річард Леджер зазначив: «Україна стає все більш значущим ринком для авіакомпанії, зокрема не тільки щодо прямих перельотів Київ – Алмати і Київ – Нур-Султан (прим.ред. раніше Астана), але і низки ключових напрямків маршрутної мережі «Ейр Астани» . Послуги «Ейр Астани» привабливі не тільки для бізнес-пасажирів, але також і для туристичних подорожей, студентських поїздок і зустрічей із друзями та родичами, і ми раді тому, що українці обирають нас як перевіреного і постійного партнера».

З Києва до Алмати прямі рейси виконуються 7 разів на тиждень, а в Нур-Султан – 3 рази, з подальшими збільшеннями до 15 рейсів на тиждень в Алмати і Нур-Султан. Польоти до Києва виконуються на повітряних суднах Airbus A321ceo і А320neo, а також Embraer-190. Тривалість рейсу Київ – Алмати становить – 4 г.50 хв., Київ – Нур-Султан – 4 г. Авіакомпанія почала виконувати польоти в Україну навесні 2013 року.

Авіакомпанія впровадила програму Stopover Holidays для своїх транзитних пасажирів, яка дозволяє їм з комфортом відпочити між стикувальними рейсами, пропонуючи трансфер з аеропорту, сніданок та проживання у 3-х та 4-х зіркових готелях Алмати або Нурсултану.

 

Про компанію

«Ейр Астана» – перший перевізник країн СНД і Східної Європи, відзначений у 2012 році престижним рейтингом 4 зірки міжнародного агентства Skytrax і званням Кращої авіакомпанії в Центральній Азії та Індії. Обидві нагороди були підтверджені з 2013 по 2018 рр. включно. Авіакомпанія відзначена премією Travellers’ Choice Awards 2018 сайта TripAdvisor в номінації «Регіональний Азіатський перевізник», Travellers’ Choice Awards 2019 у номінації «Регіональний Азіатський перевізник» і «Пасажирський комфорт в Азії». Американська асоціація APEX (Airline Passenger Experience Association) присвоїла авіакомпанії «Ейр Астана» 5 зірок у номінації «Великі регіональні авіакомпанії» також у 2018 р.

 

 

a!