Український фотограф увійшов в шорт-лист престижного міжнародного конкурсу

1Робота українського фотографа Антона Фролова увійшла в шорт-лист престижного міжнародного конкурсу «Environmental Photographer Of The Year 2016», де змагаються 10 000 фотографій від авторів з 80 країн. Фіналісти будуть представлені в Королівському Географічному суспільстві в Лондоні з 29 червня по 21 серпня, і наш співвітчизник, вперше в історії, має шанси виграти престижний конкурс.

Його робота «Війна Світів» відрізняється від усіх нестандартним підходом до візуалізації. Фотографія зроблена в Гватемалі і відображає драматичну битву індіанського вождя майя з силами підземного світу, які ховалися в надрах вулкана. Це останній бій вождя, і він готовий прийняти смерть.

«Гватемала – неймовірна країна, яка відкрила для мене абсолютно новий сенс подорожей. Тут сила Землі є сусідами з великою історією, а люди зберегли свою культуру протягом багатьох століть колонізації. З кожним днем на світі все менше подібних куточків, де заряджаєшся енергією і отримуєш творче натхнення. Моя фотографія – це не просто авторська візуалізація побаченого наяву; тут, скоріше, відображен зв’язок з паралельним світом, який відкривається тільки в місцях унікальною сили » – коментує Антон Фролов.

a!