У віртуальний тур до Ізраїлю

Вже понад півроку світ живе за законами карантину. Але це зовсім не означає, що потрібно скласти руки і чекати! Адже наш непростий час пандемій і глобальних викликів – це не лише проблеми, а й, насамперед, можливості. І головне тому підтвердження – новий проект Тагліта — Віртульний тур Ізраїлем

Молоді та зухвалі

Успішному освітньому проекту Тагліт вже понад 20 років, але він продовжує уособлювати дух молодості і пригод. Весь цей час ми організовували 10-денні тури Ізраїлем для молодих людей єврейського походження з усього світу. Разом з нами цю чудову країну відкрили для себе близько 750 тис. чоловік!

Почалось все з єврейських філантропів Чарльза Бронфмана і Майкла Стейнхардта. Вони вірили, що кожен молодий єврей повинен мати можливість відкрити для себе батьківщину своїх предків, незалежно від теперішнього місця проживання. Це не просто 10-денна туристична подорож – це можливість зануритись в атмосферу та культуру країни, побачити та відчути  її зсередини. Знайомство учасників з культурними пам’ятками, поргулянки вуличками міст та куштування смачною місцевою їжею. Більш того, можливість познайомитись з однолітками, дізнатись про те, як ті живуть і чим цікавляться й відчути себе набагато ближчими до власного коріння.

Наші плани на 2020 рік були дуже амбіційними, але у ситуація з пандемією Covid-19 вплинула на життя дуже багатьох людей і внесла свої корективи. Команда Тагліт створила повноцінний онлайн тур країною, щоб знайомити з єврейською культурою та сучасним Ізраїлем.

Подорожуй, незважаючи ні на що

Одна з родзинок туру це – персональний гід Наве! Справжній знавець Ізраїлю, його культури, історії. Але це не банальний набір відео чи фото з маленькими вставками слів гіда. Ви можете самі вирішувати, куди підете, яке місто хочете відвідати чи до якого закладу забігти. Все у ваших руках!

Тут показують не лише місця, а й дорогу до них. Адже всі знають цю атмосферу, коли їдеш у екскурсійному автобусі і розглядаєш краєвид… Можна дізнатися, у яких будинках живуть місцеві жителі, які краєвиди навколо та, взагалі, багато інших важливих дрібниць.

Гід Наве не єдиний, з ким ви познайомитесь у рамках туру. Адже хіба цікаво подорожувати, якщо ви не знайшли нових друзів? Та і не може лише одна людина знати абсолютно все. Тож під час перегляду ви познайомитесь з абсолютно різними людьми, яких пов’язує одне – любов до власної країни. Наприклад, Маіса, жінка-кухар, що працює в одному з найкращих місцевих ресторанів. Так, тут ви дізнаєтесь не тільки про цікаві історичні місця, а й про єврейську їжу, традиційну, вишукану та неперевершену. На жаль, спробувати не вдасться, таку перевагу мають лише офлайн подорожі. Але вже можна прикинути приблизне меню на найближчу подорож!

Нарешті, ви зможете не лише дивитись тур, а діяти у ньому! Можна, наприклад, залишити записку з молитвою чи проханням у Стіні Плачу. Або подати склянку води гіду, який разом з вами вирішив спробувати спершу гостру страву. А ще – він дуже динамічний. Усі наші подорожі завжди були насиченими та цікавими, але віртуальний тур настільки інтенсивний, що він просто захопить вашу увагу!

До речі, на відміну від туру офлайн, цей ви можете проходити стільки разів, скільки завгодно – і кожного разу робити абсолютно інший вибір локації чи місця. Почніть пригоду прямо зараз, для цього потрібно просто перейти за посиланням

За паспорт можете не переживати 😉

a!