Новий формат кав’ярень в Україні

Про кав’ярню з унікальним форматом в Україні

Чи можна з квартири зробити затишну кав’ярню? «Так, звісно», — скажете ви. А відкрити кав’ярню в себе вдома? Ось тут уже питання. Кияни Євген і Світлана ризикнули та створили незвичний публічний простір зі справжньою домашньою атмосферою під назвою Yidencafe. У простонародді — «У чуваків вдома», або dude’s home café.

Усе почалося навесні 2018, коли пара придбала помешкання у новому ЖК. Одразу як переступила поріг цієї квартири-кав’ярні, мене наче перенесло до Брукліна. Куди не кинь оком — ледь помітне світло у кімнатах, хіпстерський інтер’єр. При цьому тільки-но приготована баристою смачна кава, програвач із платівками, дивани для сидінь і невеличкі журнальні столики. Місця не багато, але всім вистачає. Шарму додають пес і кіт, які також є мешканцями цього простору. Смаколики тут готують самостійно. Усе працює як нормальна кав’ярня!

Хто ж ці дивні люди? Євген більше ніж 10 років забезпечує логістичні процеси, захоплюється подорожами та виробами з дерева. Разом зі своєю половинкою Світланою придумали новий формат кав’ярні. І треба сказати, що таких закладів в Україні немає. Успіху чекати довелось недовго — зараз Yidencafe ніколи не буває порожнє та вже має тисячі фанатів у соцмережах і постійних гостей. «У нас є відвідувачі, які живуть по іншу сторону Дніпра та приїздять, щоб провести час у дружній теплій компанії», — каже Євген.

«Побоювань щодо такого формату не було, адже у нас вдома завжди були гості», — додає Світлана.

Найцікавіше — досвіду в бізнесі у пари раніше не було. Причиною популярності закладу називають атмосферу та цінності. Тут кожен знайде щось своє, «домашнє». Наприклад, хтось хоче поставити грати вініл, хтось читає книгу, хтось гладить кота або собаку. І це одне ціле, що називається домом.

Побувала у гостях: Ольга Орєхова

Заклад працює без вихідних і радий прийняти всіх! Знайти Yidencafe можна за адресою: вул. Герцена, 35а, Київ, тел.: +38 067 638 41 44 @yidencafe

 

Читати також: Кайдзен: досконалість по-японськи

 

 

a!