Швейцарія поруч

З поміж сотень туристичних напрямків і можливостей, що відкриті сьогодні, українські мандрівники з кожним роком віддають перевагу відпочинку в Швейцарії

Aeroplan magazine
Відпочинок у Швейцарії

Так, протягом 2018 року, кількість українців, що прибули до Швейцарії з туристичною ціллю збільшилася на 16, 6 % в порівнянні з 2017 роком – з 26 362 до 30 746 осіб. Збільшилася також і кількість тих, хто обрав для свого відпочинку комфортабельні швейцарські готелі на 14,2 % – з 67 262 до 76 791. Таку інформацію повідомив Федеріко Сомаруга, директор з маркетингу швейцарського туризму в Україні, під час зустрічі в Посольстві за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Швейцарської Конфедерації Гійома Шойрера.

Такі дані є не випадковими збігом обставин, а логічним результатом низки факторів, таких як запровадження безвізового режиму з країнами Шенгенської зони, постійно зростаючий інтерес українців до мандрів та унікальна туристична пропозиція Швейцарії, що поєднує в собі винятковий комфорт, високоякісний сервіс, можливості для оздоровлення і відпочинку з дивовижними краєвидами та недоторканною природою.

За статистикою близько 80% швейцарців відпочивають саме у Швейцарії і їх можна зрозуміти. Що ж саме пропонує Швейцарія вибагливим мандрівникам? Окрім відомих у всьому світі гірсько-лижних курортів та санаторіїв, швейцарські експерти з туризму нагадують, що Швейцаріє є  батьківщиною хайкінгу і рекомендують повернутися до природи, відправившись в подорож одним з захоплюючих піших гірських маршрутів та пережити на своєму шляху “мікропригоди”, насолоджуючись природніми скарбами.

Швейцарія  – це вражаючі своєю красою Альпи, які чудові взимку і влітку, це чисті немов кришталь озера, це стара європейська архітектура та історична спадщина, про яку так дбають самі швейцарці, і це високоякісна медицина і рекреаційні місця для кожного. І треба сказати, що це все дісталось швейцарцям не просто так, а завдяки своєму відношенню до своїх багатств, ставленню до життя та нестримному бажанню вдосконалюватись та насолоджуватись своїми набутками.

Поціновувачам культурного розмаїття пропонують дослідити багатий культурний ландшафт, мандруючи відомими на весь світ швейцарськими поїздами в унікальному маршруті “Гранд Тур” (Grand Tour), що об’єнав всі регіони країни. А для любителів міського відпочинку розробили програму “Відчуй на смак моє швейцарське місто” (Taste my Swiss town), що дозволить відчути унікальність швейцарських міст і  ненадовго стати швейцарцем.

 

Читайте також:

Літо в Швейцарії

Geneva Tourism представляет новый бренд для продвижения туризма

a!