ІV Міжнародний форум «Innovation Market»

Уже 5-го листопада о 10:15 у Міжнародному виставковому центрі відбудеться наймасштабніший форум із розвитку інновацій в Україні, який триватиме 2 дні.

На ІV Міжнародний форум «Innovation Market» прибудуть представники вітчизняних та зарубіжних інвестиційно-фінансових установ, фондів, малого та середнього бізнесу, розробники інноваційних технологій, відомі експерти, представники сфери захисту інтелектуальної власності.

Учасники форуму, а саме: представники університетів, наукових установ і підприємств, винахідники,  автори Startup-проєктів й інноваційних технологій та відвідувачі, шукатимуть шляхи посилення інноваційної та інвестиційної діяльності в таких сферах, як енергетика, промисловість, фінанси, інтелектуальна власність, агропромисловий комплекс, екологія та соціальний розвиток.

У межах події обговорять теми розвитку та підтримання інноваційних проектів, шляхи розвитку інноваційного бізнесу в Україні. У виступах і дискусіях братимуть участь відомі українські та іноземні спікери, зокрема з Франції, Литви, Ізраїлю та Польщі.

На Міжнародному форумі відбудуться цікаві та важливі події. Вони розкриють суть інноваційних культурних проєктів України та світу за круглим столом. А також триватиме дискусійна панель теми співпраці між Україною та Ізраїлем у секторі інновацій, конкурси інноваційних проєктів серед учнів Малої академії наук України.

Також розглянуть питання Digital-трансформації держави та бізнесу, фінансування малих і середніх підприємств в Україні, розвитку інноваційної інфраструктури закладів вищої освіти.

Учасники форуму

На церемонії будуть представники Уряду, Міністерства розвитку економіки, торгівлі  та сільського господарства, Міністерства освіти та науки, Національної академії наук України, посольств і міжнародних організацій.

Спікерами  стануть член Академії наук Франції доктор Ів Кєре, директорка департаменту політики в галузі науки ЮНЕСКО доктор Пеггі Оті-Боатенг, перший секретар Представництва ЄС в Україні, відповідальний за децентралізацію та галузеві реформи Бенедікт Херман, всесвітній експерт у галузі кібербезпеки та конфіденційності Денні Абрамович, директор з технологічної політики Microsoft Україна Михайло Шмельов, голова Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк, координатор проекту від Європейської Бізнес Асоціації Олена Еро, виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів та інші.

Докладніше про подію— на сайті innovationmarket.com.ua

Читати також: З онлайну в офлайн — шлях до себе

a!