ІІІ Форум Креативних Індустрій у Києві

8 причин відвідати ІІІ Форум Креативних Індустрій

Форум Креативних Індустрій
Форум Креативних Індустрій

7 та 8 вересня, в НСК “Олімпійський” відбудеться найкреативніша подія цієї осені – Форум Креативних Індустрій.

Це подія, яку неможливо пропустити із ряду причин. І нижче ми розповімо, які особливості роблять Дні Креативності в Україні подією must-visit і поділимось, що чекає на відвідувачів Форуму.

Отже, зустрічаємось за адресою вул. Велика Васильківська, 55 для того щоб:

  1. Надихнутися та збагатитися. Форум – це два дні відкриттів зі 100 спікерами з 13 індустрій України та закордону. Якщо Ви мислите глобально, тоді Форум – найефективніше використання вашого часу, бо це єдине місце, де за два дні можна охопити повний спектр найактуальніших тем для бізнесу і професійного розвитку. Із насиченою програмою тематичних блоків “Маркетинг та комунікації”, “Стартапи та технології”, “Бізнес та інновації”, “Творчість та дизайн”, “Культура та життя”, “Суспільство та держава” можна ознайомитись на сайті.
  1. Стати свідком історичної події урочистого вручення Каннського Лева агенціям «banda» і «Republique»за перемогу у категорії Design – розробку візуального стилю «Євробачення-2017».
  2. Зробити унікальні фото із Каннським Левом та у яскравих фотозонах партнерів (готуйтеся дивуватися і побачити Олімпійський із висоти пташиного польоту
  3. Випробувати долю, взявши участь у кастингу від телеканалу “Україна” і стати героєм кіно, серіалів, музичних кліпів та рекламних роликів
  4. Дізнатися про надзвичайні освітні можливості, представлені у зоні “Експо”.
  1. Поспілкуватися із грантодавцями. Можливо, вони підтримають саме Ваш проект.
  2. Завести корисні знайомства під час нетворкінгових вечірок. Адже Форум об’єднує інтелектуальну еліту України!
  3. Танцювати під запальні хіти від DJ-Fm. Адже осінь повинна починатися яскраво 🙂

 

До зустрічі 7 та 8 вересня! Для того, щоб стати частиною найграндіознішої події осені – придбайте квиточок за посиланням (http://forum.creativitydays.in.ua/buy-tickets/ ) .

Організатори: Офіційне представництво Cannes Lions в Україні та reklamaster.com

За інформаційної підтримки Українського Культурного Фонду

Генеральний медіа-партнер – 1+1 Медіа

Генеральний інформаційний партнер – ЛІГА.НЕТ

За підтримки: Креативна Європа Україна, студія “Квартал 95”, KYIV MEDIA WEEK, МRМ, DCU, NDI Foundation, Планета Кіно, PRIME Group, Business Radio Group, DJFM, UNIT.City, ICO.Box.

 

 

 

a!