Сучасний спокій

TreeHotel-Sweden1У Швеції, у мальовничій долині річки Лулєельвен, у місті Харадс (за 70 км від аеропорту Лулео і за 40 км від Будена), втілена в життя ідея Брітти і Кента Ліндвалл, гостинної сімейної пари. Ім’я цій ідеї Treehotel. Цей незвичайний готель розташувався прямо серед верхівок дерев, поєднавши сучасний дизайн і спокій, який можливий лише в хвойному лісі далеко від міського шуму.
Що цікаво, раніше пара не працювала в сфері гостинності професійно. Брітта довгий час була медсестрою і менеджером проектів у сфері охорони здоров’я. Кент зі сфери освіти переключився на організацію рибальських турів по всьому світу, але так саме, як і його дружина, приділяв велику увагу розвитку провінції і зараз повністю поглинений управлінням готелем.184_carousel4
З усією повагою до природи і втілюючи ідею у життя подружжя Ліндвалл слідувало принципам екологічної архітектури. Приміром, теплова технологія обробки деревини, яка застосовувалася, не вимагає використання жодних хімічних засобів ні під час установки, ні для її подальшого збереження. Електроенергія виробляється прямо на місці за допомогою «зеленої» гідроелектростанції. Варто зазначити, що жодне навколишнє дерево не було зрубано.
«У той час, як ми хочемо, щоб наш готель знаходився посеред природи, ми приймаємо її умови», ― ділиться пара.
Дивовижний дизайн не схожий на жоден з існуючих проектів. Сучасний стиль гармонійно вписався в навколишнє середовище з віковими соснами. Котеджі, підняті на висоту 4–6 метрів над землею, ніби зависли в повітрі. Із вікон відкриваються неймовірно прекрасні види на річку і ліс… Номери унікальні і носять імена: Mirror Cube, Cabin, Birds Nest, The UFO, The Blue Cone і Dragon Fly.
У комплекс Treehotel, крім котеджів, входять дві сауни з зоною для відпочинку, рецепція, ресторан і бар у головній будівлі Britta’s guesthouse, а також незмінно надихаюча природа!

Анна Попруга,
готельний гід Easy
www.easyontheeye.com.ua

a!