Освіта у Швейцарії – зустріч з ВУЗами у Києві!

head_bg Запрошуємо тих, хто цікавиться міжнародною кар’єрою, на безкоштовні презентації та індивідуальні консультації щодо освіти у сфері готельного бізнесу.

17 березня 2016 Киiв

ЩО НА ВАС ОЧІКУЄ

Прагнете до успішної міжнародної кар’єри? Хочете працювати у сфері гостинності – управляти готелем, організовувати великі культурні та спортивні події, а можливо, відкрити власний ресторан? Шукаєте варіанти освіти, яка забезпечить отримання не тільки знань, але й практичних навичок і досвіду роботи в індустрії?

В такому випадку ми запрошуємо вас ознайомитися з провідними швейцарськими інститутами готельного бізнесу Glion, Les Roches, Kendall College та Blue Mountains, презентації та індивідуальні зустрічі з представниками яких пройдуть в Києві.

tab-bg1Спікери

Зустріч проведуть представники інститутів зі Швейцарії та Австралії

Презентації

Представники інститутів розкажуть:

  • що таке індустрія гостинності, як вона розвивається і які дає можливості для працевлаштування;
  • де здобути освіту світового рівня у сфері готельного, туристичного, спортивного або подієвого бізнесу;
  • як обрати програму навчання і які є спеціальності;
  • куди поїхати навчатися – до Швейцарії, Великобританії, Іспанії, Австралії чи Америки;
  • яка міжнародна кар’єра очікує на випускників Glion, Les Roches, Kendall та Blue Mountains.

Індивідуальні зустрічі

lp-1_12На індивідуальних зустрічах ви зможете особисто поставити запитання представникам інститутів гостинності та експертам IQ Consultancy, отримати консультацію щодо вибору навчального закладу, програми та кампусу, дізнатися про тонкощі вступу та оформлення документів.

Реєстрація тут >>>

Реєстрація обов’язкова!

 

logoКомпанія IQ Consultancy – офіційний представник швейцарських вузів групи Laureate. Вони входять, за даними TNS-2013, до десятки кращих в світі інститутів готельного бізнесу.

a!