Бельгійський сомельє визнав українську воду одною з найкращих

morshynskaya_somelie

Нещодавно відомий бельгійський сомельє Джуліано Джанотті завітав до Києва, щоб привітати український бренд мінеральної води, торгову марку “Моршинська”, з нагородою “за найкращий смак” – 2016 від Міжнародного інституту смаку та якості в Брюсселі (The International Taste & Quality Institute, іTQі).

Оцінювання проходило за результатами сліпої дегустації 120 шеф-кухарями та сомельє світового рівня. Оцінювались аромат, смак, присмак, зовнішній вигляд та колір. Кращі продукти отримують одну з найпрестижніших і бажаніших для виробників нагород — Superior Taste Award («За найкращий смак»). Мінеральна вода «Моршинська» слабогазована отримала три золотих зірки «За найкращий смак» — 2016. Її можна порівняти із трьома зірками Michelin, які присуджуються найкращим ресторанам світу. Ще одна мінеральна вода — «Моршинська» негазована — отримала нагороду з двома золотими зірками, що відповідає категорії «Чудовий смак».morshynskaya

«Мало хто замислюється про смак води — головного напою в житті кожної людини на планеті. Вода може мати дуже різний смак і характер через різний вміст мінеральних речовин, склад яких визначається геологією, грунтами та кліматом. Тому в Європі ми завжди відзначаємо саме природні води, до складу яких не втручається людина. «Моршинська» виявилася саме такою водою — вона зберегла свої природні якості та має чудовий смак», — коментує відомий італійський сомельє Джуліано Джанотті, член журі Superior Taste Award — 2016.

Варто зазначити, що оцінка журі іTQі збігається і з думкою українців. Адже «Моршинська» вже 15 разів перемагала в щорічному всеукраїнському конкурсі «Вибір року», на якому оцінюється популярність товарів і послуг серед вітчизняних споживачів.

a!