Туристична виставка Road Show за підтримки ДТКМ та flydubai

road-show-dtkm-i-flydubai-v-kieve_30-sentyabrya-14_800x533

Департамент з туризму та комерційного маркетингу ДубаЇ (ДТКМ) спільно з авіакомпанією flydubai провів в Києві виставку Road Show, яка відбулася в ресторані COIN 30 вересня 2016 року. Виставка успішно продемонструвала понад 200 українським партнерам можливості Дубая у сфері відпочинку і розваг для преміального сегмента.
Захід розпочався з воркшопу, після чого відбулися презентації ДТКМ і flydubai. Руейда Альбахеш, керівник ДТКМ за напрямками Росія, країни Балтії і СНД, розповіла про ключові проекти і відкриття в туристичному житті Дубая. Вона також представила гостям версію сайту Visit Dubai українською мовою і календар майбутніх заходів, в числі яких щорічний Дубайський торговельний фестиваль. Крім того, в презентаціях і семінарах були висвітлені можливості Дубая для преміального відпочинку, включаючи легендарні п’ятизіркові готелі і курорти, ресторани з інтернаціональною і місцевою кухнею, а також популярні екскурсії на кшталт сафарі в пустелі.

road-show-dtkm-i-flydubai-v-kieve_30-sentyabrya-9_rueyda-alybahesh-1_800x533

Партнери заходу поділилися основними новинами і розіграли серед гостей цінні призи. Авіакомпанія flydubai надала 4 комплекти квитків в Дубай і Бангкок з пересадкою в Дубаї (в обидва кінці). Новий розважальний комплекс Dubai Parks and Resorts, який відкриється вже 31 жовтня, подарував 5 вхідних квитків. Крім того, гості мали можливість виграти один з 10 ваучерів на проживання від 3 до 7 ночей, трансфери, польоти на вертольоті від готелів і приймаючої компанії Дубая – Alpha Tours, Arabian Connection Tourism, Cosmopolitan Hotel Dubai, Dubai Marine Beach Resort & Spa, Rixos The Palm, Desert Gate, Ramada JBR і Gloria Hotels. На завершення вечора на сцені ресторану COIN виступив відомий український співак Макс Барських.

Організація заходу такого високого рівня демонструє зростаючу значимість України як одного зі стратегічних ринків Дубая в Східній Європі. За перші шість місяців 2016 року Дубай відвідали більше 30 000 туристів з України, що означає приріст на 15,1% в порівнянні з тим же періодом 2015 року. Одним з головних чинників прогресу стало розширення авіасполучення між Дубаєм і Києвом після того, як авіакомпанія flydubai збільшила обсяг перевезень до 17 рейсів на тиждень. Позитивна динаміка також пояснюється запуском нових масштабних проектів в Дубаї.

a!