Акційні квитки від бюджетного Ryanair з України будуть у продажі до півночі четверга

Найбільший авіаперевізник дешевих перельотів Європи Ryanair оголосив про відкриття рейсів до України та назвав перші маршрути з України.

Ryanair літатиме у Лондон, Манчестер, Стокгольм і Ейндховен, повідомляють ЗМІ з посиланням на прес-конференцію комерційного директора Ryanair Девіда О’Брайана та міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Комерційний директор Ryanair, Девід О’Брайан:

“Ryanair радий повідомити про те, що перельоти з низькими тарифами тепер в Україні. Це 34-а країна з якою ми співпрацюємо, що дозволить доставити 250 000 пасажирів щорічно.
Ми також розпочинаємо польоти у Львів, і ми закликаємо всіх клієнтів, які бажають забронювати квитки на рейси, зробити це зараз на сайті Ryanair.com або через мобільний додаток, де вони можуть скористатися найнижчими тарифами за проїзд повітряним транспортом  з України.
Для того, щоб відзначити наші нові маршрути  в Україні, ми випускаємо квитки за акційною ціною 19,99 євро, які будуть доступні для бронювання до півночі четверга (16 березня). Зважаючи на дивовижно низькі ціни, квитки будуть розкуплені швидко, клієнти зможуть забронювати іх на сайті www.ryanair.com”.

За даними компанії, рейси почнуть виконувати з жовтня. Рейси до Ейндховена з Києва виконуватимуть тричі на тиждень, з Лондона “Стенстед” – п’ять разів на тиждень, Манчестера – тричі на тиждень та Стокгольма – чотири рази на тиждень.Також стало відомо, що рейси зі Львова будуть виконувати до Ейндховена, Лондона, Берліна, Вроцлава, Мемінгема, Кракова та Будапешта.

З якого саме аеропорту Києва будуть відбуватися вильоти, достовірно ще невідомо.

a!