Новий VR-шолом від Lenovo

Наприкінці року компанія Lenovo оголосила про старт продажів нового шолома віртуальної реальності Lenovo Explorer із технологією Windows Mixed Reality

За допомогою технології можна дивитись відео або навчальний контент, зануритись у віртуальні ігри. Навіть можна попрацювати у віртуальному кабінеті.

Яскрава картинка в 3D

Два LCD-екрани з роздільною здатністю 1440×1440 пікселів кожен (із сумарною роздільною здатністю 2880×1440 точок) забезпечує яскраву та чітку картинку в 3D. До того же, в окулярах задіяний 360-градусний режим при перегляді відео в форматі 4К!

Точність рухів

Вбудований у шолом трекер забезпечує точність рухів без додаткового обладнання. Просторовий звук і просунутий контролер стирають межі між віртуальним і реальним світами.

Швидкість підключення

Підключення до комп’ютера займає лічені хвилини – достатньо під’єднати шолом до ПК через HDMI та USB. Зовнішніх сенсорів для роботи не потрібно. Довжина кабелів дає користувачу можливість вільно пересуватися в просторі 3,5×3,5 м.

Шолом віртуальної реальності Lenovo Explorer в Україні доступний за ціною 14 999 грн.

«Для Lenovo даний напрямок є важливим, а це значить, що це далеко не все розмаїття пристроїв у цьому сегменті, в наступному році очікуємо ще більше цікавих і корисних новинок», – зазначив Кирило Покутний, співзасновник Sensorama Lab, директор по інноваціях.

Спеціальні зони Lenovo Explorer

Скоро українці отримають можливість зануритись у віртуальну реальність у спеціальних зонах Lenovo Explorer у торгівельних центрах по всій Україні в магазинах-партнерах ALLO, MOYO, Фокстрот, Ельдорадо, Цитрус. Кияни зможуть відправитись досліджувати віртуальні світи в торгівельно-розважальних центрах Києва (Lavina, Ocean Plaza, Sky Moll), а також у магазині Rozetka.

a!