Турнір League Legion у Києві

29 вересня в Києві відбувся фінал відкритого турніру для геймерів-непрофесіоналів League Legion за підтримки компанії Lenovo. Шанувальники комп’ютерних ігор зібралися на Арт-заводі Платформа, щоб спостерігати за напруженою битвою у фіналі та вболівати за своїх гравців.

Турнір у цифрах

Загалом у турнірі взяли участь 775 геймерів-любителів, серед яких 255 змагалися в бізнес-лізі, а 520 — індивідуально. Боротьба за кубок серед 51 команди бізнес-ліги завершилася перемогою в турнірі команди Tencent, яка у фіналі обіграла команду Citrus.

Tencent отримала головний приз турніру — 100 000 грн для придбання ноутбуків Lenovo. В індивідуальній дорослій лізі переміг Антон Дорохiн, а у категорії junior — Антон Колеснiков; ці переможці отримали стильні та потужні ігрові ноутбуки Legion Y530.

Стильні зовні, потужні всередині

До перемог у фіналі турніру League Legion геймери прямували за допомогою ігрових десктопів, ноутбуків Legion та аксесуарів від Lenovo. У рамках турніру була представлена оновлена лінійка геймерських пристроїв, до якої увійшли ноутбуки Legion Y730 і Legion Y530, портативні десктопи у форм-факторі «куб» Legion C730 Cube, а також різноманітні геймерські аксесуари.

Незалежно від формату, нові ПК забезпечують повне занурення в ігровий процес у найсучасніших іграх, від насичених дією шутерів до епічних рольових ігор і стратегій. Усі нові моделі отримали вдосконалену систему охолодження, що запобігає перегріву процесора при тривалій роботі при максимальних навантаженнях. Це дозволяє йти до перемоги, не відволікаючись на параметри системи.

Розповідає Микола Антонюк, керівник напрямку персональних комп’ютерів Lenovo в Україні:

 «Як світовий лідер у сегменті ігрових ноутбуків, ми активно розвиваємо цей сегмент і в Україні. Турнір та цікавість до новинок на демо-зоні показали, що оновлене обличчя геймінгу – нові ноутбуки та ПК Legion – дуже цікаве українським любителям комп’ютерних ігор. Жодних сумнівів, що цей турнір надихне і дітей, і дорослих спробувати себе в геймінгу та покращити свої навички!»

Партнери турніру League Legion

Турнір відбувся за підтримки партнерів — Intel, Microsoft, DXRacer, DroneUa, Экстрім Прайд, Interactive Games, Sensorama Lab, «Автомобільний центр Київ», «Уличная еда», KILOGAMES, Good Wine.

З результатами турніру можна ознайомитися в заході facebook.com, а також за хештегами #даягеймер #такягеймер #LenovoLegion

Читайте також:

Новий VR-шолом від Lenovo

Lenovo mobile New Level: будущее портативных мультимедиа

Революция в авиации: дримлайнеры

a!