Тіло, що потребує перезавантаження

Попереду – сезон нових вражень та відпочинку. За літо потрібно відновитись. Як поєднати релакс та повне перезавантаження  знають у визнаного міжнародними експертами лідера у галузі відновлення здоров’я, у мальовничомі місті України, комплексі Edem Resort Medical & SPA

Edem Resort Medical & Spa, Lviv

У літній період всі активно починають піклуватися про своє тіло. Однак відновитись за літо це не лише поплавати / пониряти у море та відвідати матінку стару Європу. Наше здоров’я, у першу чергу, це гармонійне відношення до свого тіла через призму медичних знань. Тому Edem Resort створив лікувально-відновлювальні програми для комплексного перезавантаження життєвих сил та покращення самопочуття.

Головний лікар Edem Resort Medical & SPA, Олексій Башкірцев, запевняє, що піклуючись  про свій організм Ви забезпечите довголіття, збережете здоров’я тіла та розуму, покращити самопочуття та надасьте якості своєму часу.

Головний лікар Edem Resort Medical & SPA, Олексій Башкірцев

Перша програма відновлення – повний пансіон, тривалістю у 7 днів. Її мета – покращити здоров’я  через відновлення гармонії і духу, з нахилом на відновлення або на релаксацію.

Програма комплексно поєднує бальнеологічні, апаратні, мануальні техніки, а також мінерало- та водолікування.

Як результат – гості Едему не просто підтримують, а й значно покращують і зміцнюють здоров’я, підвищують працездатність на найближчі роки, попереджують захворювання.

7-денна програма релаксації поєднує процедури, які очищають та розслабляють Ваше тіло та розум. Велику увагу приділяють  якісному відпочинку, який пришвидшує відновлювальні процеси, позбавляє стресу та напруги.

У Едемі переконані, що гастрономічне задоволення – частина перезавантаження. Під час перебування в Edem Resort Medical & SPA Ви скуштуєте страви традиційної та нової української кухні з авторською інтерпретацією бренд-шефа Артура Туманяна. Усі продукти з меню є локальними та сезонними, це підкреслить смак і натуральність страв.

А після продуктивного лікування Ви зануритесь у світ релаксу у SPA-центрі Edem Resort. Бо якість життя перш за все залежить від ставлення до самого себе через якісне проведення часу, відпочинку та дозвілля.

Статті по темі:

Швейцарія поруч

Відкриття нового сполучення у Лурд (Франція)

a!