Найпунктуальніші

Польска авіакомпанія LOT стала найпунктуальнішою авіакомпанією у аеропорті «Бориспіль», а голандська компанія KLM визнана найпунктуальнішою авіакомпанією у світі.

IMG_1656За результатами осінньо-зимової навігації 2014–2015 років аеропорт «Бориспіль» визначив LOT найпунктуальнішою* авіакомпанію у категорії «7 і більше рейсів на тиждень». Польоти польського перевізника було виконано за розкладом з показником регулярності в 97,8 %. Авіакомпанія LOT здійснює регулярні польоти з Києва до Варшави.

За результатами 2014 року KLM визнана найпунктуальнішою авіакомпанією у світі. За даними статистичного агенства FlightStats, 88,66% рейсов KLM виконано в запланований час. А згідно рейтингу безпеки від німецького бюро JACDEC у 2015 року, KLM піднялась у рейтингу найбезпечніших перевізників Европи на 12 позначок вверх за останній рік.

© KLM

Більш детально на www.lot.pl та www.klm.ua

* Показник розраховується як співвідношення кількості своєчасно відправлених рейсів (або із затримкою до 15 хвилин) до загального обсягу рейсів, передбаченого розкладом польотів.

a!