Дорожні набори від Turkish Airlines

Відтепер в бізнес та економ-классу літаків Turkish Airlines будуть представлені колекції люксових дорожніх наборів та комплектів для відпочинку!

Розроблені спільно всесвітньо відомими дизайнерськими брендами, як Jaguar, Cerruti, Bentley, Chopard, Institut Karite и Furla, набори будуть присутні як на коротко магістральних, так  і на дальньомагістральних рейсах компанії.YC_SH_RELAX_SET

Пасажирам економ-класу на далекомагістральних рейсах Turkish Airlines будуть надаватися дорожні набори від Chopard і Institut Karite. Набори представлені в декількох кольорах і складаються з гребінця, приладдя для догляду за зубами, беруш, шкарпеток, а також маски для сну з двосторонніми оригінальними принтами «Не турбувати» і «Розбудіть мене до обіду». За бажанням сумки можуть використовуватися для зберігання особистих речей під час подорожі.

Для пасажирів бізнес-класу на короткомагістральних рейсах Turkish Airlines розроблені сумки від Furla двох кольорів і двох розмірів з необхідними для комфортного перельоту дорожніми приладдям. У набір входить маска для сну з оригінальними двосторонніми принтами, гребінець, приладдя для догляду за зубами, беруші, шкарпетки, а також косметика по догляду за шкірою.HAC_ANTASI

Авіакомпанія планує розпочати використання нових дорожніх наборів на борту літаків впродовж 18 місяців. В авіакомпанії вважають, що таким чином пасажирам будуть сприяти добрим спогадам про приємний політ.

a!