«У чабана»

IMG_7725Коли влітку у столиці бракує ковтка свіжого повітря, а стіни оселі починають «затискати», у пригоді стають дачі, бабусин город або найближча природня оаза. Однак трапляється й так, що дачі немає, а поїздка до бабусі набуває статусу «місія не виконувана», як і організація збору на природу. На трасі Київ ― Одеса, за 5 кілометрів від межі міста, є куточок, де можна й автівку заправити, і переночувати, і приємно провести вільний час. Мова йде про комплекс «Чабани».

Зараз поїздка у «Чабани» для багатьох, хто вже бував тут, стала самою ціллю. Адже тут роздолля для дітей і веселих компаній. Також тут знайдуть собі затишок романтичні парочки.

Комплекс розбито у старому яблуневому саду, де приємно гуляти, ховаючись під тінню дерев від пекучого літнього сонця. Тут є свій міні-зоопарк, домашня птиця, вівці, віслюки та інша домашня худоба. Свій город, де ростуть полуниці та суниці, домашні квіти.IMG_7749

«Одна з наших цілей ― це показати дітям, як виглядають насправді тварини, де ростуть ягоди та фрукти, адже не у всіх сучасних дітей є можливість побувати в бабусиному господарстві та зробити власні дослідження», ― розповідає Анжеліка Косяченко, директор комплексу «Чабани».

Для дітей тут влаштували цілий світ розваг на природі: дитячі майданчики з гойдалками, дерев’яні будиночки на деревах, де можна гратися у схованки, ― у цілому захищена велика територія, по якій можна бігати і гуляти. Що стосується місцевих рекордів, то найбільша кількість дітей, яка була зафіксована у звичайний вихідний у комплексі, ― 150 осіб!

IMG_7564Що стосується оздоблювальних матеріалів, з яких будувався готель та все, що є на дворі, то все це з натуральної деревини. Тканини також обирались натуральні. На всій території комплексу для комфорту гостей працює Wi-Fi.

Приємний ландшафтний дизайн, альпійські гірки, доріжки та альтанки, озеро, де плавають білі та чорні лебеді, дикий фруктовий сад, в якому пасуться віслюки, коні та вівці, ― все це співіснує у гармонії, і ніхто нікому не заважає. Ми дізналися, що усі тварини мають свої паспорти та регулярно проходять контроль ветеринара. До речі, з яблук з саду тут виготовляють домашнє ековарення, яке також можна замовити для себе! Що стосується меню, то усі продукти для приготування страв купляються на фермерських господарствах, усі продукти проходять лабораторний аналіз і контроль якості.IMG_7893

Комплекс відрізняється ще й тим, що тут серед персоналу всі ставляться один до одного та до гостей, як до своєї сім’ї, з теплом і щирістю. «Чабани» ― ідеальне місце для проведення родинних свят. Комплекс одночасно може прийняти до 300 людей. Багато хто вже знає про це, тому тут формуються черги, що відсвяткувати весілля або день народження.

На питання «Які у вас плани на майбутнє?» нам відповіли: «Зараз нами освоєно близько 1,5 гектара саду, у планах ― освоїти ще 3 гектара. Ми постійно вдосконалюємося, бо любимо наш комплекс».

 

a!