airBaltic святкує 20 річницю діяльності в Києві

Латвійська авіакомпанія airBaltic сьогодні відзначає 20-річний ювілей рейсів Рига-Київ. З 1996 року airBaltic перевезла за цим маршрутом майже 900 тисяч пасажирів, і в даний час авіакомпанія пропонує зручні польоти між двома містами, а також в інші пункти призначення в Балтійсь3d_airbaltic737_v1кому регіоні, Скандинавії та Росії.

Вольфганг Рейсс (Wolfgang Reuss), старший віце-президент з керування маршрутами airBaltic: «В 1996 році, коли ми відкрили маршрут Рига-Київ, ми в рік обслуговували тільки 6000 пасажирів, а зараз за цим маршрутом ми перевозимо майже 70 000 пасажирів на рік, яким доступні подальші зручні сполучення в понад 60 пунктів призначення в Європі, Росії та на Близькому Сході».

Перший рейс airBaltic за маршрутом Рига – Київ відбувся 15 лютого 1996 року на літаку BAe 146 / Avro RJ. На початку своєї діяльності в Україні, airBaltic обслуговувала лише 6 974 пасажирів на рік, але завдяки розвитку авіакомпанії у 2015 році airBaltic надала послуги вже 69 345 пасажирам, які вирішили в подальшому користуватися польотами airBaltiс, що з’єднують Україну з Ригою та найбільшими аеропортами Європи.

З нагоди святкування річниці польотів, airBaltic пропонує акційні промо-тарифи за маршрутом Київ-Рига від 65 євро.

airBaltiс виконує польоти в понад 60 пунктів призначення з аеропорту Рига, Латвія. З кожного пункту призначення airBaltiс пропонує зручні транзитні польоти через Ригу в інші напрямки маршрутної мережі авіакомпанії в Скандінавії, Європі, СНД та на БлизBT photo press releaseькому Сході. Також airBaltiс забезпечує ряд нових прямих рейсів з Таллінна та Вільнюса.

Коротко про airBaltic:
airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) – це найпунктуальніша авіакомпанія в світі, що з’єднує Балтійський регіон з 60 пунктами призначення в Європі, СНД, та на Близькому Сході. Акціонерне товариство airBaltic було засновано у 1995 році. Основним акціонером є латвійська держава, якій належить 99,8% часток. Флот airBaltic нараховує 24 літака: 12 Boeing 737 и 12 Bombardier Q400Next Gen. airBaltic є володаркою численних міжнародних нагород присуджених за високу якість послуг, інноваційний сервіс та досягнення в області проведення реструктуризації бізнесу. У 2012 році Airlinetrends назвав airBaltic однією з десяти самих інноваційних авіакомпаній світу, а у 2014 та 2015 році airBaltic домоглася найкращих показників пунктуальності у світі.

 

 

a!