Lufthansa Group: новий рейс до України

До Брюселю з Lufthansa Group

Brussels Airlines стане четвертою компанією Lufthansa Group, яка оперує в Україні і почне здійснювати нові рейси із Києва, збільшивши кількість щотижневих рейсів Lufthansa Group до 91

Photo by Gaelle Marcel on Unsplash

 

На 14% більше

У 2018 році Lufthansa Group продемонструвала ріст на українському ринку авіаперевезень – послугами компаній скористалось більше 551 000 пасажирів, які літали в Україну та з України. У порівнянні з тим же періодом минулого року компанії вдалося збільшити пасажиромісткість на 13,8%, що повністю задовольнило запит ринку та збільшений на 14,0% пасажиропотік.

Раніше в березні 2018 року авіакомпанія SWISS запустила нові рейси між Києвом та Цюріхом, запропонувавши 4 щотижневих рейси, що також стало свідченням успіху Lufthansa Group в Україні. Разом з новими пропозиціями компанії, Lufthansa Group забезпечить 91 щотижневий рейс з України в авіа хаби Європи: Мюнхен, Франкфурт, Цюріх, Відень і, найближчим часом, в Брюссель. Сьогодні Lufthansa Group представлена ​​в Україні такими компаніями: Austrian Airlines, Lufthansa та SWISS.

gaelle-marcel-on-unsplash

Найпопулярніші напрямки

Вихідний трафік Lufthansa Group з України збільшився більш ніж на 19,0%. Зростання трафіку обумовлено збільшенням попиту на польоти до Європи на 26.0% і Азіатсько-Тихоокеанський регіон на 31,3% в порівнянні з попереднім роком. Найпопулярніші серед пасажирів міста – Барселона, Ніцца, Нью-Йорк і Шанхай. Найпопулярнішими країнами для подорожей з України є Сполучені Штати, Іспанія і Франція. Вхідний пасажиропотік в Україну також продемонстрував зростання на 9,2% в 2018 році, в основному завдяки мандрівникам з Європи і Північної Америки.

Ще однією історією успіху компанії є Австрійський сервісний центр у Львові, який пропонує послуги Lufthansa Group для B2B і B2C сегментів 45-ти країн на 17 мовах. Вже цієї осені площа офісного приміщення збільшиться від 900 до 1400 квадратних метрів, що створить 60 додаткових робочих місць. Інший напрямок діяльності Lufthansa Group в Україні включає авіалінії Lufthansa (Продажі і фінанси), Lufthansa Карго і Сервісний центр.

 

a!