Мистецтво впливати на реальність

 

Марина Дяченко, СЕО компанії MANEZH

Магія — завжди поруч, яку освоїти цілком можливо. Для цього не потрібно спеціальних знань або таємних практик. Усе, що потрібно людині для створення справжнього дива, — це точність вибору, творчість у процесі та наполеглива праця

Магія — це можливість бачити за межами звичного мислення. Видіти те, що реально не можуть помітити інші. Це вдається лише тим, хто вдосконалюється; тим, хто хоче творити більше, ніж робить сьогодні. Об’єднуватися заради справи, а не заради афекту, бачити красу та відчувати любов до всього — кінцева мета людини.

У дорослої людини присутність радості у житті не залежить від рівня проблем. Вона повністю належить моменту, у якому перебуває. Усі справи, які її оточують, немов розчиняються. Раптом приходять потрібні ідеї, правильні рішення. Ти перебуваєш у потоці та починаєш рухатися з більшою швидкістю, ніж раніше. Це і є магія для тих, хто не може потрапити у цей потік.

Скульптура Анни Ярославни

Це і є магія для тих, хто не може потрапити у цей потік

Для цього людина під час дорослішання повинна знайти мотивацію заради самої себе, а не заради когось іншого. Самореалізація дозволяє вибирати час, дії, ситуації та людей дуже точно, прислухаючись до душі. Саме у цьому випадку вона опиняється у потрібний час, у потрібному місці та з потрібними людьми. Тоді відбувається обмін і трапляються неймовірні речі.

У такий момент виникає сила потоку, яка дозволяє побачити себе за межами звичних рамок. Ти починаєш бачити напівтони життя, а воно починає струмувати через тебе.
Усе магічне особливо відчувається навесні: ходиш лісом, під ногами ламаються тонкі гілочки і ти не бачиш, що під ними починають життя проліски та молоді дерева проростають із насіння й жолудів. Повернувшись у це місце через два-три дні, бачиш паростки, які так стрімко проросли.

Магія перевтілення

Це схоже на той магічний стан, коли людина подвоює-потроює свої ресурси. Магія — це коли дивишся в одну точку з іншою людиною та бачиш набагато більше. Магія — це коли радієш простоті, коли тебе наповнює будь-яка людина. Але тільки ти вирішуєш, залишатися у цих контактах чи ні. Ти зрозумієш, коли внутрішній океан буде наповнений по самі вінця. Щоб на ньому не стався шторм, потрібно точно знати, коли закінчити його наповнювати.

Магія — це коли дивишся в одну точку з іншою людиною та бачиш набагато більше

 

Ця магія перевтілення щось більше, ніж ти сам. Можеш загадати бажання, і воно обов’язково збудеться. Час здійснення залежатиме від твоїх дій, думок, кола спілкування. І немає нічого дивовижнішого, ніж творення процесу, який дає реальні результати.

Магія — це як вітраж, який можна роздивитися лише у світлі

 

Магія — це як вітраж, який можна роздивитися лише у світлі. А він — як людина, підсвічена внутрішнім сяйвом харизми. Це можна узріти на портреті Пушкіна, який намалював Кіпренський у 1827 році. Коли Олександр Сергійович подивився на шедевр, він сказав: «Як у дзеркалі себе я бачу, але це дзеркало мені лестить».

Кафедральний Шартрcmський собор, Франція

Людина не може видіти себе у потоці, а тільки відчувати внутрішнє наповнення та величезний прилив енергії

Людина не може видіти себе у потоці, а тільки відчувати внутрішнє наповнення та величезний прилив енергії. Але прозорливий художник побачить цю харизму. Тому Кіпренський намалював навколо Пушкіна світло. Це було диво.
Така магія відбувається з кожним, хто створює чарівні речі. Саме в цей момент людина стає вітражем, який світиться харизмою зсередини.

Прийти до цього — непростий шлях. Передусім це дорога до самого себе через розвиток мови інтуїції та пізнання істинних бажань, талантів. Це означає, що потрібно прийти до вміння опановувати місткістю слова «хочу», яке істотно відрізняється від «треба». І при цьому вміти брати відповідальність за наслідки своїх рішень. Це значить, що треба навчитися зберігати себе у натовпі. Адже він дає лише уявне відчуття сили та волі. Справжня свобода — всередині. Свобода — це незалежність, а незалежність — це свобода вибору.

Читати також:

ArchArt у Черкасах

З онлайну в офлайн — шлях до себе

Екоцентризм – змінюйся сьогодні, щоб не вимерти завтра

Кайдзен: досконалість по-японськи

a!