SESAM 2020 POLIKLINIKA прийме своїх гостей у Славутичі

З 27 травня по 7  червня 250 молодих архітекторів з Європи та поза її межами приїдуть до українського міста Славутич на 11 днів. Близько 30 воркшопів, організованих студентами та молодими професіоналами, будуть присвячені темі “Поліклініка”, що відсилає до поняття охорони здоров’я та його відношення до архітектури. Воркшопи будуть варіюватися від проєктування та будівництва до теоретичних досліджень та концептуального мистецтва

Місто Славутич було зведено для переселення евакуйованих жителів забрудненої зони відчуження Чорнобилю. “Поліклініка” — основна лікарня міста, зачинила свої двері в 2014 році. Сьогодні це — закинута руїна в центрі міста, яка колись була гідним прикладом радянського модернізму, створена, щоби лікувати тих, хто найбільше постраждав від радіації. Закриття ЧАЕС означило кінець модерністської мрії цього пост-ядерного міста. У ці часи невизначеності ми прагнемо повернутись до архітектурного спадку Славутича, щоб означити його майбутнє. Впродовж події учасники житимуть у будівлі закинутої поліклініки.

Про організаторів

EASA (Європейська Асамблея Студентів Архітектури) — це освітня платформа для студентів та професіоналів у сфері архітектури. Літня асамблея EASA — це
щорічна двотижнева подія, яка об’єднує понад 500 учасників з 50 країн світу.

EASA є неприбутковою організацією, що була заснована в 1981 році студентами для студентів і є найбільшим подібним рухом в Європі.

SESAM (Мала Зустріч Європейських Студентів Архітектури) — це загальна назва для всіх зустрічей, семінарів та подій в рамках платформи EASA.

Слідкувати за подією можна у фейсбук або інстаґрам

Читати також: Освітній воркшоп з урбаністики та архітектури у Дніпрі

a!