Безкоштовна послуга Stopover in Istanbul

Нова послуга для пасажирів, які подорожують по світу з Turkish Airlines, дозволяє з комфортом перенести тривалу подорож.  Так, якщо ваша зупинка між стикувальними рейсами в Стамбулі триває більш, ніж 20 годин, і ви летите економ-класом, тоді вам безкоштовно запропонують поселення в готелі 4*. Для пасажирів бізнес-класу – до послуг готель 5*. Обидва рейси мають здійснюватися авіакомпанією Turkish Airlines, які подорожують з України. Послуга вже діє для пасажирів з 1 липня. Нова послуга називається “Stopover” (транзитна зупинка)*.

Міста, з яких компанія здійснює перельоти: Київ, Одеса, Харків, Львів, Херсон, Запоріжжя.

Пасажири отримають ваучер для поселення у готелі від співробітників авіакомпанії Turkish Airlines. Готелі розташовані у центральних районах Стамбула – Султанахмет та Таксим.

Директор з маркетингу авіакомпанії Turkish Airlines пан Ахмет Олмуштур про нову послугу: «Після отримання позитивних відгуків від наших пасажирів, ми з радістю розширюємо географію послуги “Stopover” і для інших країн. Ми прагнемо надати нашим пасажирам можливість насолодитися турецькою гостинністю та познайомитися із визначними пам’ятками чудового міста Стамбула. Ми впевнені в тому, що наші пасажири будуть користуватися цією послугою з максимальною користю для себе».

*Послуга “Stopover” надається пасажирам, що мають квиток у дві сторони з вильотом та прильотом до міст України та подорожуючим з України до: Австрії, Азербайджана, Аргентини, Бельгії, Бразилії, Венесуели, Греції, Грузії, Данії, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Канади, Колумбії, Куби, Мальдівів, Нідерландів, Німеччини, Панами, Сейшельських Островів, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, США, Таїланда, Франції, Чеської Республіки та Швейцарії.

Turkish Airlines здійснює польоти до найбільшої кількості країн світу – 120 країн на 5-ти континентах, входить до об’єднаної системи Star Alliance. Більш детальна інформація про авіакомпанію доступна на сайті www.turkishairlines.com, а також у соціальних мережах Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin та Instagram.

 

a!