Діловий туризм у Києві сьогодні

 

 

 

 

 

 

 

 

Київ – новий пункт бізнес призначення

Київ має все, що потрібно, щоб стати абсолютно новим і модним пунктом бізнес-призначення в найближчі роки.

Розташувавшись лише у двох годинах польоту від основних європейських бізнес-напрямків, місто пропонує велику різноманітність унікальних варіантів проведення ділових зустрічей, екскурсій і розважальних заходів.

Понад 3000 компаній в індустрії подорожей, близько 300 закладів гостинності, виставкові комплекси і конгрес-центри, понад 30 бізнес-центрів, стадіони світового класу і сучасні торгові центри… Зелені міські парки, численні пам’ятники, понад сто музеїв, 80 галерей і 50 театрів ― усе це зібрано в одному великому місті.

Авіасполучення

Що стосується авіасполучень, то нещодавно оновлений міжнародний аеропорт «Бориспіль» (KBP) здійснює близько 50 % пасажирських авіаперевезень у країні. Близько 50 національних і міжнародних авіакомпаній виконують регулярні рейси у більше ніж 100 напрямках по всьому світу. Капітальну реконструкцію Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) було завершено у 2012 році. Оскільки аеропорт розташований у межах міста, це суттєво скорочує час на переміщення вулицями Києва.

Спадщина

Спадщина столиці запрошує дослідити 1500 років історії, у тому числі стародавні фортеці, парки, цікаві музеї та галереї. Яскраві багатовікові кулінарні традиції Києва можуть задовольнити смаки найвибагливіших гурманів.

Аналіз інвестиційного клімату показує, що Україна, як і раніше, залишається привабливим бізнес-центром, незважаючи на кризу 2008, події 2014 років і збройний конфлікт, що й досі триває на сході країни. За даними BDO International Business Compass, що проводить дослідження з інвестиційної привабливості, Україна посіла 89-е місце з 174 країн.

Інвестиції

У Києві зосереджено 35 % від загального обсягу іноземних інвестицій в Україну. Тенденція до зростання інвестицій триває й досі. За даними Державної служби статистики України, на 01.04.2015 приплив прямих іноземних інвестицій в економіку України склав $41,066 6 млн. Основні інвестиції надходять з таких країн, як: Кіпр ($11,684 3 млн), Німеччина ($5,421 4 млн), Нідерланди ($4,957 6 млн), Австрія ($2,265 0 млн), Російська Федерація ($2,198 6 млн), Великобританія ($1,897 0 млн), Франція ($1,511 4 млн), Швейцарія ($1,351 5 млн) та ін. Протягом останніх двох-трьох років інвестиції в будівельному бізнесі набули найбільшої популярності в Києві.

Київ науковий

Окрім того, українська столиця є ключовим дослідним центром країни. Загалом нараховується понад 312 організацій, які займаються дослідженнями і розробками, а також близько 140 компаній, задіяних в області інновацій. Завод «Антонов» у Києві відомий як світовий лідер з виробництва літаків.

Завдяки договору Асоціації України Horizon 2020, який було підписано у березні 2015 року, українські дослідники, підприємці та новатори тепер зможуть повною мірою брати участь у програмі дослідження та інновації фінансування Європейського Союзу, на рівних умовах з державами-членами ЄС та іншими членами асоціації. Угода відкриває широкий спектр нових можливостей для українських науково-дослідних інститутів, університетів і підприємств по всьому ланцюжку досліджень та інноваційних значень ― від фундаментальних досліджень до діяльності, наближеної до ринкової.

Тож під гаслом міста «Усе починається в Києві» можна розпочинати свій бізнес в столиці України вже сьогодні.

Консорціум «Київ туристичний» спеціально для журналу Aeroplan

a!