Чому українці обирають Болгарію для вкладу інвестицій?

141006crvavca4j2zvbg2j За 2014 рік понад 10 000 іноземців придбали нерухомість у Болгарії.
З них 40 % ― це громадяни України, зацікавлені в захисті від економічної та політичної кризи.

Чим саме Болгарія настільки приваблює як країна для відпочинку, проживання та інвестицій?
По-перше, стабільністю держави та економіки. Болгарія – член в СОТ і ЄС з 2007 року, курс місцевої валюти незмінний з 1997 року. Країна не змінила своєї національної валюти на євро, за рахунок чого зберігся низький рівень цін на проживання.
По-друге, це доступні ціни на житло. Середня ціна квадратного метра в Болгарії складає €650, включаючи придбання нерухомості «під ключ». Квартири-студії на чорноморському узбережжі Болгарії коштують від €20 000, квартири з однією спальнею ― від €35 000, з двома спальнями ― від €55 000. Вартість може бути безвідсотково розстрочена на 1–2 роки. Зазвичай сучасне житло має свою внутрішню інфраструктуру: басейни, сауни, дитячі кімнати, ресторани, фітнес, дитячі майданчики на прибудинковій території, що охороняються.
По-третє, м’який клімат. Узимку середня температура повітря становить +2…+5 градусів. Літо комфортне і нежарке ― +26…+28 градусів. До того ж Болгарія славиться різноманітністю регіонів: золотисті пляжі узбережжя, гірськолижні курорти, СПА-курорти на базі мінеральних вод і грязелікарень.

Країна цікава своєю багатою історичною спадщиною. За кількістю пам’яток архітектури ЮНЕСКО Болгарія займає 3-е місце в світі (у перелік включено фракійську, давньогрецьку та візантійську спадщини).болгария
Важливий момент ― це легка адаптація українців завдяки мовній і культурній близькості націй: російську мову розуміють 87 % населення, а 85 % жителів ― православні християни.
Зручне транспортне сполучення між країнами. Протягом року в Болгарію можна дістатися на рейсовому автобусі Одеса ― Варна. Також подорож автомобілем не займе багато часу. Улітку, з червня по вересень, здійснюються щотижневі чартерні авіарейси з Києва та інших великих міст України до узбережжя Болгарії.
Привабливі можливості отримання виду на проживання для підприємців і пенсіонерів, що особливо актуально напередодні вступу Болгарії до Шенгену.

Хто купує нерухомість у Болгарії?
― Сім’ї з дітьми, які хочуть забезпечити собі якісний, цікавий і здоровий відпочинок на Чорному морі.
― Теперішні й майбутні пенсіонери, які з легкістю отримують вид на проживання, адаптуються і займаються турботою про своє здоров’я. Пенсія забезпечує гідне проживання на фоні місцевого рівня цін.
― Інвестори і всі ті, хто хоче безпечно і вигідно вкласти свої накопичення в країну ЄС і розглядає Болгарію як «запасний аеродром» у разі різкого погіршення ситуації в Україні.
Так, інвестиція у вигляді купівлі нерухомості на ранньому етапі будівництва з подальшим перепродажем принесе прибуток до 25 %. А здавання нерухомості в оренду забезпечує до 10 % річних.

Як придбати нерухомість у Болгарії?
Для купівлі необхідний тільки закордонний паспорт. Нерухомість можна подивитися і вибрати під час ознайомчої поїздки. Далі вноситься завдаток, узгоджуються умови купівлі і підписується попередній договір. Після виплати повної вартості проводиться нотаріальне оформлення нерухомості у власність.

Скільки коштує оформлення й утримання нерухомості?
Разові витрати на оформлення власності складають 5 % від вартості квартири. Утримання нерухомості обійдеться не дорожче, ніж в інших країнах СНД, навіть дешевше: від €100 на рік за квартиру в житловому будинку і до €600 в елітному закритому комплексі. Електроенергія, вода та інтернет-зв’язок оплачуються по факту. Щорічний податок на нерухомість складає від €50.

Чому вам варто довірити питання нерухомості в Болгарії «Дрійм Хоум»?
«Дрійм Хоум» ― це лідер на ринку нерухомості Болгарії вже протягом 10 років. Компанією побудовано і вчасно введено в експлуатацію понад 20 об’єктів, продано понад 5000 апартаментів. До того ж ви отримаєте повний спектр послуг, таких як: юридичне ведення угод, оформлення ВНП, реєстрація фірм тощо. Для зручності клієнтів з України відкриті офіси в Києві, куди можна звернутися з усіх питань, пов’язаних з Болгарією, а саме: оформлення віз, купівля квитків, турів, консультації з нерухомості.

®

м. Київ
вул. Велика Васильківська, 88, пов. 1, оф. 12
тел. +38 067 570-99-66 (Україна)
тел. +359 700-100-33 (Болгарія)
office.kiev@dreamhome.bg
www.dreamhome.bg

a!