Alitalia повертається до України

02 травня 2017 року найбільша італійська авіакомпанія Alitalia відкриває регулярний прямий рейс до Риму з Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни). Рейси виконуватимуться щодня на літаках типу А320 і А319, приліт до Києва о 02.50 виліт з Києва о 05.00 за місцевим часом. Ранкове прибуття в аеропорт Фьюмічіно, Рим дозволить пасажирам з Києва швидко і зручно дістатися до більшості міст Італії, Європи і Північної Америки.

Авіакомпанія «Аліталія – ​​Società Aerea Italiana» (www.alitalia.com) – найбільший авіаперевізник Італії, п’ятий за величиною в Європі. Штаб Квартира знаходиться в Римі, аеропорт базування Фьюмічіно (Леонардо да Вінчі). Alitalia – приватна авіакомпанія: 51% належить італійській компанії CAI і 49% Національному авіаперевізнику  ОАЕ Etihad Airways.

Парк літаків Alitalia один з наймолодших у світі, середній вік авіалайнерів близько 8 років. Загалом в компанії налічується більше як  120 літаків. Авіакомпанія виконує рейси по 54 міжнародним і 26 напрямками всередині Італії. Пасажиропотік авіакомпанії становить понад 25 мільйонів пасажирів на рік. Авіакомпанія є членом альянсу SkyTeam. Alitalia входить в об’єднання Авіакомпаній-партнерів Etihad Airways.

“…Відкривши рейс до Риму, ми продовжуємо пов’язувати наших пасажирів зі світовими столицями і транспортними хабами. З аеропорту Київ виконуються регулярні рейси за 30 напрямами до 18 країн. Маршрути в країни Західної і Східної Європи з нашого аеропорту заслуговують на особливу увагу. Адже привабливість аеропорту «Київ » в тому, що він знаходиться в діловому центрі міста, доїхати до нього можна за 20 хвилин, а час, що проведений в польоті на європейському напрямі, становитиме від 1,5 до 3,5  годин…”,Олексій Яковець, Генеральний директор компанії “Майстер- Авіа”.

Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) розташований в діловому центрі столиці в 7 км від центру міста, за кількістю рейсів і пасажиропотоком посів 2 місце в Україні. Входить до трійки кращих аеропортів світу в категорії «Світові аеропорти для малої і середньо магістральної авіації, до 4 млн. пасажирів» за версією The World Routes Awards 2013. У аеропорту три термінали, загальною площею 21 000 кв м. Окремий термінал для бізнес-авіації – Термінал В, входить в систему FBO. ВПП дозволяє приймати повітряні судна типу B-737, А-320.

a!