Кіномистецтво. Одеса. Море…

На цілий тиждень з 10 по 18 липня Одеська  рів’єра порине у вир кіномистецтва. На березі Чорного моря пройде міжнародний кінофестиваль OIFF.

24-The_Man_With_a_Movie_Camera_1_vertovЗ кожним роком молодий та єдиний за своєю маштабністю фестиваль кіно в Україні стає все популярніше. Як відповідь відомому Каннському кінофестивалю, ОМКФ розстелить свою червону доріжку для кінозірок на березі Чорного моря у місті, яке колись було одним з основних центрів кінематографа.

Цього літа на фестивалі буде представлена гучна стрічка українського режисера Мирослава Слабошпицького “Плем’я”; у розділі Мьюзік Докс – документальний байопік про легендарного лідера гурту Nirvana Курта Кобейна; фільмом відкриття стане стрічка Реальність від режисера Квентіна Дюпьє. У міжнародному конкурсі фестивалю – найсвіжіші фільми напрямку арт-мейнстрім: вони є доступні широкому колу глядачів та мають безсумнівну художню якість.

michael_nyman_portrait_(2)
Майкл Найман – гість фестивалю, англійський композитор-мінімаліст, автор музичного оформлення до фільму “Людина з фотоапаратом”

Також буде працювати майданчик для тих, хто хоче навчатися кіномистецтву – колишній голова кінофестивалів у Локарно, Роттердамі, Римі й Венеції, кінокритик, історик кіно та продюсер Марко Мюллер проведе майстер-класс для студентів Літньої кіношколи. Детальніше про фестиваль та програму на сайті http://oiff.com.ua/Lods4

a!