YanAir відкриває регулярні рейси з аеропорту «Київ» до Тель-Авіву

Авіакомпанія YanAir відкриває регулярні рейси з аеропорту «Київ» до Тель-Авіва. Перший рейс Київ-Тель-Авів-Київ відбудеться 9 липня 2017 року та виконуватиметься двічі на тиждень – щосереди та щонеділі. Виліт з Києва о 5:00, з Тель-Авіва о 18.00. приблизний час в польоті – 3 години 30 хвилин.  На початку серпня YanAir планує збільшити частоту польотів до Ізраїлю до трьох разів на тиждень.

Також авіакомпанія YanAir збільшує частоту рейсів до Тбілісі та Батумі (Грузія). Рейс до Тбілісі виконуватиметься 4 рази на тиждень,  рейс Київ-Батумі-Київ – щодня.

На всіх регулярних рейсах авіакомпанії YanAir у вартість квитка, входить гаряче харчування (одна з двох страв на вибір), для пасажирів економ класу входить багаж у розмірі 23 кг та ручна поклажа розміром до 7 кг. Для пасажирів бізнес класу у вартість квитка входить багаж у розмірі 32 кг та ручна поклажа розміром до 10 кг. Для пасажирів, які полюбляють подорожувати з високим рівнем комфорту авіакомпанія пропонує додаткову послугу Extra Space.

Більше деталей на сайті авіакомпанії – www.yanair.ua

a!